בורסת הילומים טבעות אירוסין טבעות יהלומים צמידי טניס עגילי יהלום
טבעת יהלום

יהלומים שחורים – טבעת אירוסין יהלום שחור

בשנים האחרונות טרנד היהלומים השחורים תפס תאוצה והפך לפופולארי ביותר בקרב חובבי התכשיטים.
בעבר, היהלומים השחורים נתפסו כאופנתיים פחות מהיהלומים הלבנים, והביקוש אליהם היה די נמוך.
אך כיום, לאחר שכוכבים רבים בהוליווד כגון ריהאנה, ג’יי לו, קייטי פרי ועוד, החלו לענוד תכשיטים בהם משובצים יהלומים שחורים, הפכו אלו לטרנדיים ומבוקשים במיוחד ולכן, גם מחירם בשוק עלה בהתאם.

כזכור, גם בסרט “סקס והעיר הגדולה” הראשון, המשכה של הסדרה המצליחה, קיבלה קארי ברדשאו ממיסטר ביג, טבעת אירוסין דקה בזהב לבן, המשובצת יהלום שחור וגדול. לאחר הסרט נרשמה עליה חדה בביקוש לטבעות אירוסין עם יהלום שחור.
נינט טייב, קיבלה מבן זוגה טבעת אירוסין יהלום שחור וכידוע, נינט היא אישה עם שיק ייחודי וטרנדי ומובילת דעת קהל.
טבעת אירוסין יהלום שחור המשובצת יהלום מרכזי שחור נחשבת לשיקית וטרנדית במיוחד ומאפיינת נשים בעלות חוש אפנתי, אשר לא מפחדות לשבור מוסכמות ולהיות ייחודיות.

 

מה זה יהלומים שחורים

 

ארבעת המדדים על פיהם הגמולוגים המוסמכים מעריכים את היהלום הלבן: קראט, בהירות, חיתוך וגוון, רלוונטיות גם כאשר מדובר ביהלום שחור, אך החשיבות של המדדים משתנה בהתאם. ההבדל המשמעותי בין היהלום השחור ללבן הוא הברק. כאשר את היהלומים הלבנים מאפיין בעיקר הברק שלהם, כיוון שהם מחזירים אור, היהלום השחור הוא אטום ואינו מחזיר אור. ככל שהיהלום השחור הוא יותר שחור ואחיד בצבעו, כך  מחירו יהיה יקר יותר.

חשוב מאוד שעל פני השטח של היהלום לא יהיו שברים, אשר יגרעו מיופיו ואיכותו של היהלום.
היהלום השחור הטבעי, נקרא גם Carbonado ומורכב מפחמן טהור כמו היהלום הלבן, אך ההבדל ביניהם הוא תהליך היווצרותם. היווצרותם של היהלומים השחורים מהווה עדין תעלומה בפני המדע, עובדה אשר יצרה הילה ומסתורין סביב היהלום השחור. מה שכן ניתן לקבוע בוודאות, הוא כי החומר הדומיננטי ביהלומים השחורים הינו איזוטופ פחמן והוא גם האחראי לצבעם השחור.

את היהלומים השחורים ניתן לשלב במגוון אינסופי של תכשיטים. אנחנו באמברג’ק יצרנו בשיתוף עם מאפרת העל מורן סטויצקי, את קולקציית MILK – קולקציה מרהיבה בדגש על יהלומים שחורים בשילוב זהב צהוב, ורוד ולבן, בעיצובים מיוחדים לצד קלאסיים

תכשיטים נבחרים משובצים ביהלומים שחורים

אמברג’ק מזמינה אותך לבחור את התכשיט הבא שלך, ומבטיחה ליצור לך תכשיט שאי אפשר יהיה להתעלם ממנו!

טבעת יהלומים שחורים

טבעת חותם משובצת יהלומים שחורים

תליון שם משובץ יהלומים שחורים

צמיד טניס יהלומים שחורים

להשארת פרטים וקביעת פגישה

תודה רבה על פנייתך,
נחזור אלייך בהקדם.
לקביעת פגישה
Whatsapp